Değişim ve İade Koşulları

Değişim ve İade Koşulları
DEĞİŞİM :

Değişim için whatsapp hattımız üzerinden 0554 188 85 55 iletişim kurarak değişim talebinde bulunabilirsiniz. Göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş olması kaydı ile,aksesuarları, varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde (Abiye ürünlerde süre 24 saattir) teslim aldığınız kargo firması ile verip kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz. Kargo ücreti ödenmeyen kargolar kabul edilmeyip tarafınıza geri gönderilecektir. Değişimlerde kargo ücreti tarafınıza aittir. Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız, ancak göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize gönderilecektir, istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılacaktır. Tasarım ve abiye modellerimizde değişim veya iade ancak aynı gün kargoya verilmesi halinde kabul edilecektir.

NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 7 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa, (varsa)aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek,tarafınıza karşı ödemeli tekrar gönderilecektir. Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz, ekstra kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir. İlk değişimden sonra değişim yapılamamaktır.

E-MAİL : info@zagal.com.tr

Telefon : 0554 188 85 55

İADE

İade için whatsapp hattımız üzerinden 0554 188 85 55 iletişim kurarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gündür. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerlidir. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir. Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmemektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. İadeye konu olan ürünü; orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz göndermeniz gerekmektedir. Ödemenizi havale  yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza veya bir yakınınıza ait hesap bilgileri (hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini whatsapp hattımız üzerinden iade talebinde bulunurken göndermeniz gerekmektedir. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde kargo ücreti kesilerek kalan tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir.İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır.

E-MAİL : info@zagal.com.tr

Telefon : 0554 188 85 55

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.